Zhou Lijie profil

Zhou Lijie

Zhou Lijie(周历杰), born in Wenzhou, Zhejiang, China, is a Chinese actor.

Lucrările sale includ Sword and Fairy (2024), Skate Into Love (2020) și The Starry Love (2023).

Informații de bază

Zhou Lijie
3
Fan Zhou Lijie!

Nume de scenă: Zhou Lijie
Nume chinezesc: 周历杰
Nume la naștere: Zhou Zhan / 周占
Locul nașterii: Wenzhou, Zhejiang
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1997-07-06 (Vârstă: 28)
Zodie: Rac
Fandom name: 沙砾
Fandom color: 沙砾蓝 R:41,G:95,B:185
Instagram: -
Weibo: 周历杰

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Zhou Lijie? Spune-ne în comentarii!