Wang Yilei profil

Wang Yilei

Wang Yilei (王译磊) is a Chinese actor.

Lucrările sale notabile includ 18 Again, Together (2026), 18 Again Together 2 (2026) și Ready For Love (2023).

Informații de bază

Wang Yilei
26
Fan Wang Yilei!

Nume de scenă: Wang Yilei
Nume chinezesc: 王译磊
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1998-08-29 (Vârstă: 27)
Zodie: Fecioară
Instagram: -
Weibo: 王译磊阿

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Wang Yilei? Spune-ne în comentarii!

  1. 😊 ” hai Wang yilei, aku fans kamu dari Indonesia! Semangat syuting dan sukses terus ya!” 😊😊