Min Jie profil

Min Jie

Min Jie (闵杰), born on November 8, 1999, in Huai'an, Jiangsu, China, is an actor.

Informații de bază

Min Jie
4
Fan Min Jie!

Nume de scenă: Min Jie
Nume chinezesc: 闵杰
Locul nașterii: Huai'an, Jiangsu
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1999-11-08 (Vârstă: 26)
Zodie: Scorpion
Înălțime: 185cm (6'0")
Instagram: -
Weibo: -
Douyin (TikTok China): 闵杰-

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Min Jie? Spune-ne în comentarii!