Luan Yinuo profil

Luan Yinuo

Luan Yinuo (栾一诺), born on October 24, 2004, is a Chinese actress.

Lucrările sale includ The Night of the Comet (2019), A Journey to Love (2023) și The Love Game (2026).

Informații de bază

Luan Yinuo
0
Fan Luan Yinuo!

Nume de scenă: Luan Yinuo
Nume chinezesc: 栾一诺
Naționalitate: China
Zi de naștere: 2004-10-24 (Vârstă: 21)
Zodie: Scorpion
Înălțime: 168cm (5'6")
Greutate: 45kg (99 lbs)
Instagram: -
Weibo: -
Douyin (TikTok China): 伊诺(接戏版

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Luan Yinuo? Spune-ne în comentarii!