Li Siqi profil

Li Siqi

Li Siqi(李思奇) born on March 27, 1993,  is a Chinese actor.

Lucrările sale includ Begin Again (2020), Guardian (2018) și Love At Night (2021).

Informații de bază

Li Siqi
3
Fan Li Siqi!

Nume de scenă: Li Siqi
Nume chinezesc: 李思奇
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1993-03-27 (Vârstă: 33)
Zodie: Berbec
Instagram: -
Weibo: 李思奇_S

Curiozități

  1. Li Siqi's agent is EE-Media.

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Li Siqi? Spune-ne în comentarii!