Shen Jiayu profil

Shen Jiayu

Shen Jiayu (沈佳钰) born on April 2, 2004, in Zhejiang, China, is an actress.

Her works include Our Generation.

Informații de bază

Shen Jiayu
8
Fan Shen Jiayu!

Nume de scenă: Shen Jiayu
Nume chinezesc: 沈佳钰
Locul nașterii: Zhejiang
Naționalitate: China
Zi de naștere: 2004-04-02 (Vârstă: 22)
Zodie: Berbec
Înălțime: 169cm (5'6")
Greutate: 47kg (103.4 lbs)
Instagram: -
Weibo: 沈佳钰Jady

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Shen Jiayu? Spune-ne în comentarii!