He Qiang profil

He Qiang

He Qiang(贺镪), born in Beijing on October 5, 1964, is a Chinese actor.

Lucrările sale includ Put Your Head on My Shoulder (2019), Love Never Fails (2025) și Fangs of Fortune (2024).

Informații de bază

He Qiang
0
Fan He Qiang!

Nume de scenă: He Qiang
Nume chinezesc: 贺镪
Locul nașterii: Beijing
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1964-10-05 (Vârstă: 61)
Zodie: Balanță
Înălțime: 180cm (5'10")
Instagram: -
Weibo: 贺镪

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la He Qiang? Spune-ne în comentarii!