Chen Ci profil

Chen Ci

Chen Ci (陈辞), born on October 1, 2002, in Zhejiang, China, is an actress and director.

Informații de bază

Chen Ci
1
Fan Chen Ci!

Nume de scenă: Chen Ci
Nume chinezesc: 陈辞
Locul nașterii: Ningbo, Zhejiang
Naționalitate: China
Zi de naștere: 2002-10-01 (Vârstă: 23)
Zodie: Balanță
Înălțime: 165cm (5'4")
Greutate: 42kg (92.4 lbs)
Instagram: -
Weibo: 陈辞iuci_
Douyin (TikTok China): 陈辞

Seriale

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Chen Ci? Spune-ne în comentarii!