Lu Yanbei Profili

Lu Yanbei

Lu Yanbei(吕艳蓓), born on May 7, 1992, is a Chinese actress.

Eserleri arasında The Long Ballad (2021), Moonlight Mystique (2025) ve Story of Kunning Palace (2023) yer alıyor.

Temel Bilgiler

Lu Yanbei
25
Lu Yanbei'nin Hayranıyım!

Sahne Adı: Lu Yanbei
Çince Adı: 吕艳蓓
Uyruk: Çin
Doğum Günü: 1992-05-07 (Yaş: 34)
Burç: Boğa
Instagram: -
Weibo: 吕艳蓓

Ek Bilgiler

  1. Lu Yanbei's agent is Beijing Boxing Culture.
  2. Education: Lu Yanbei studied at the Nanjing University of the Arts.

Diziler

Popülerlik
Katkıda BulunanlarBu sayfayı düzenle
Spread the love

Comments

Sizin için Lu Yanbei hakkında en büyüleyici şey nedir? Yorumlarda bize bildirin!