Li Ximeng profil

Li Ximeng

Li Ximeng(李希萌), born on September 29, 1999, is a Chinese actress.

In 2019, Li Ximeng started her acting career by starring in the urban youth drama A Little Thing Called First Love.

Lucrările sale includ My Love, Enlighten Me (2020), A Little Thing Called First Love (2019) și My Calorie Boy (2022).

Informații de bază

Li Ximeng
1
Fan Li Ximeng!

Nume de scenă: Li Ximeng
Nume chinezesc: 李希萌
Naționalitate: China
Zi de naștere: 1999-09-29 (Vârstă: 26)
Zodie: Balanță
Instagram: -
Weibo: 李希萌

Curiozități

  1. Education: Li Ximeng graduated from Beijing Film Academy.

Seriale

Filme

Popularitate
Spread the love

Comments

Ce te atrage cel mai mult la Li Ximeng? Spune-ne în comentarii!